|
Bardzo szanuje Bogusława Cupiała ale jeśli on myśli , że sama zmiana trenera pomoże to naprawdę gratuluje. Nam potrzebni są nowi zawodnicy ! Wątpię , żeby tu nawet jakikolwiek Włoch mógł pomóc. Dla mnie tylko trener z polski, aby nie było pózniej najłatwiejszego wytłumaczenia '' nie rozumieliśmy trenera''. Po za tym taki trener za darmo pracować nie będzie, dwa pewnie sprowadzi swoich współpracowników, trzy sprowadzi słabych piłkarzy ze swojego kraju.
|