Widze, ze Skorzy sa juz przypisywane kompetencje prezesa i RN, a niedlugo pewnie i wlasciciela Wisly

...to juz nawet nie jest smieszne. Manipulacja za manipulacja, do ktorej nawet nie chce sie odnosic. Widac jedynie duzo emocji i wyplywajaca nienawisc do pana Macieja.
P.S - Za wszystko odpowiedzialny jest wlasciciel klubu...wiec te zale do niego.