Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22764
Stary 17.05.2010, 00:53
Widze, ze Skorzy sa juz przypisywane kompetencje prezesa i RN, a niedlugo pewnie i wlasciciela Wisly ...to juz nawet nie jest smieszne. Manipulacja za manipulacja, do ktorej nawet nie chce sie odnosic. Widac jedynie duzo emocji i wyplywajaca nienawisc do pana Macieja.

P.S - Za wszystko odpowiedzialny jest wlasciciel klubu...wiec te zale do niego.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 17.05.2010 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując