Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22759
Stary 16.05.2010, 23:56
W klubie jest prowziorka ale sami na to zapracowaismy,

Powierzenie Skorzy niejako calego pola manewru bylo zbyt duzym ryzykiem bo nie wzieto pod uwage co bedzie jak to nie wypali.

Dzis nie ma Skorzy ,i nie ma wlasnie nic....


Kiedys juz pisalem i to samo co Wolfy myśle,jakim kaleką musi byc ten Hristov ktory nie gral u nas praktycznie nic a przyszchodzil jako 'Snajper z Levskiego"

naprawde ciezkaw jestem jak on do nas trafil ,bo to historia taka ze az ciezko w to uwierzyc kogo my sprowadzamy
to juz Beto cos pokazywal ...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując