http://sport.interia.pl/felietony/mr...dekady,1479262
nie wszystko jest prawdą, ale
"Wisła będąc 13 lat w prywatnych rękach trenuje na jednym boisku rezerwowym a młodzież w parkach i na Błoniach. W tym czasie zespół zdobył 7 razy tytuł mistrzów Polski, będąc klasycznym kolosem na glinianych nogach bez zaplecza i w zasadzie bez wychowanków"
coś w tym jest-reformę to my wiele lat już odkładamy