Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9691
Stary 16.05.2010, 23:21
Z tego samego wywiadu z Filipiakiem:
Cytat:
Czy Klub będzie sam zarządzał stadionem, czy może skorzysta z usług operatora?
- Wzięcie operatora to dodatkowy problem, bo zamiast zarządząć stadionem, będziemy musieli zarządzać właśnie operatorem. Nie ma takiej potrzeby. Tu, w odróżnieniu od Wisły, jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że mamy obiekt, na który nas stać. Będziemy płacili Miastu, sądzę, że poniżej dwóch milionów złotych. To jest mniej więcej jeden procent wartości stadionu. Koszty jego eksploatacji również będą dla nas osiągalne
Czemu oni maja placic za to ze beda operatorem tylko 1% ?a u nas czynsz za calosc ma wyniesc 3% wartosci stadionu?
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 16.05.2010 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując