AYALA napisał(a):

|
wypwiedź Bartoszewskiego o tym że Jarek ma tylko doświadczenie w hodowli zwierząt futerkowych była nieelegancka.Zazwyczaj ludzie w pewnym wieku robią sie zgryźliwi
|
Niestety ludzie PO robią na razie wszystko by obrzydzić niezdecydowanych.Ja nawet ich rozumiem bo wszystko było pięknie poukładane a wraz z Tupolewem, runął ich cały plan więc nerwówka jest tam ogromna.
Tyle że zamiast inteligentnie grać to grają jak banda buraków a przoduje w tym niestety Komorowski, który kopiuje wszystkie błędy Jarka podczas ostatniej kampanii wyborczej.
W zasadzie każda jego wypowiedź w którymś momencie go kompromituje.Prostackie teksty typu o mysiej norze,pycha i wywyższanie się - jego teksty o wyższej lidze...
Coś czuje że to będzie piękna katastrofa wykonaniu PO i Komory i gdyby nie mały problem że Jarka po prostu nie trawię, to przypatrywał bym się temu z dużym rozbawieniem.
Wojtas napisał(a):

|
bo Pis zachowuje sie jak jez na ktorego pies (czyt; PO) moze sobie szczekac ,ale nie moze mu nic zrobić.
|
Pis gra rewelacyjnie jak na razie i tak to właśnie wygląda.Całą robotę wykonują chłopaki z PO