Wyświetl pojedynczy post
Kamyck1906
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 16.05.2010, 23:06
Wrócę do tematu.

Szukałem podobnego posta, o ktorym ja myślałem - znalazłem jednego.

1.Otóż, moim zdaniem zawalanie winy na Jopa za utratę mistrzostwa jest frajerstwem. Ludzie (pomijając błąd sędziego w derbach(nieuznana bramka)), mieliśmy tyle akcji, że Wisła do tej feralnej 93 min powinna prowadzic co najmniej 3-0!! Jak można strzelić w poprzeczke z 5 m? Myśle, ze nawet ślepy by trafil.

2.Jak ktoś już napisał w przegranych meczach wystarczyło nie popełnić tego jednego błedu (jednak jak wiadomo, latwo sie mowi). Oglądając bramki z przegranych meczów, naliczyłem się 3 błędów Marcelo (niby najlepszy darmowy piłkarz) - w tym momencie mamy tyle samo pkt co Amica - w meczu z Odrą Wisła grała by na bank bardziej ambitnie (jeszcze + 2pkt, mistrz zostaje w Krakowie).

3.no i te blędy sędziowskie.

o przyczynach mógłbym jeszcze z 1000000 powodów napisac...

O skutkach pisać nie bede, bo po co? w tym momencie powinnismy sie cieszyc z tego, co mamy.
Odpowiedz cytując