Marszałek napisał(a):

Weryfikacja w pierwszym meczu pucharowym. Oklep i do domu. Tak więc gratuluje Amice pierwszego MP.
|
Chyba się trochę zapędziłeś - weryfikacje w pucharach to oni przechodzą od 2 lat i wypadało to jak dotąd lepiej niż przyzwoicie.Odpaść z Udinese i po karnych z Brugge ujmy żadnej nie przynosi.
Chciałbym abyśmy w tym roku w pucharach tak grali jak Amica w ostatnich sezonach.