Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7995
Stary 16.05.2010, 23:04
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Weryfikacja w pierwszym meczu pucharowym. Oklep i do domu. Tak więc gratuluje Amice pierwszego MP.
Chyba się trochę zapędziłeś - weryfikacje w pucharach to oni przechodzą od 2 lat i wypadało to jak dotąd lepiej niż przyzwoicie.Odpaść z Udinese i po karnych z Brugge ujmy żadnej nie przynosi.
Chciałbym abyśmy w tym roku w pucharach tak grali jak Amica w ostatnich sezonach.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując