Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22756
Stary 16.05.2010, 22:39
z tego artykułu wynika że dalej klub będzie ściągał graczy za darmo, bez kontraktów.Czyli status quo.Fajnie że Onyszko przyjdzie, taki charakterny bramkarz jest potrzebny na wczoraj
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._dziennie.html
Odpowiedz cytując