Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 16.05.2010, 19:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty rozumiesz co piszesz? A niech będzie burakiem byleby dobrze grał (Piłkarze mają dobrze grac w piłkę i z tego są rozliczani przede wszystkim). Sądzę że inni potrafią się odgryźć więc krzywda nikomu się nie dzieje. Po nim widać że przynajmniej mu zależy.
Gra co najwyżej średnio, a morde ma jak stąd do Warszawy. Widziałeś zawodnika Realu, Barcelony, Manchesteru czy jakiegokolwiek innego poważnego klubu, który zachowuje tak jak ten niewykształcony burak ?
Odpowiedz cytując