Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1162
16.05.2010, 19:10
Czy zwolnić Kasperczaka? To zależy czy przyszedłby za niego ktoś bardziej wartościowy (trener o klasę lepszy). Jeśli nie, nie ma sensu zatrudnić żadnego Ulatowskiego, świeżaka z zagranicy itp. Oby Pan Cupiał był tego świadom.
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba