BRTS39 napisał(a):

Tak piłkarze musza znać savoir vive, nosić przy sobie chusteczki w czasie meczu, przepraszać kolegów gdyby sie ich przewróciło itp. Nawet gdyby grał jak C. Ronaldo to bez ww. nie może grac w piłkę.
Komedia. Chcecie mieć druzyne gosci którzy graja bez słowa na boisku? To nie jest balet.****A MAĆ
Czasami przesadza, ale dajcie mu sie wyszaleć ktoś musi szarpać tą drużyna bo Głowa i Sobol już nie młodzi.
|
Wystarczy, że jak daruje sobie darcie na innych po sytuacji w której coś nie pójdzie po jego myśli. Sam jak zdupcy to wraca jak pies z podkulonym ogonem. A do innych to wręcz chamsko sie wydziera. To raczej atmosfery nie buduje.