zim zum napisał(a):

|
Pierwsze co powinni zrobić to wywalić z tej drużyny Małeckiego, który swoim zachowaniem na boisku ciągle pokazuje jakim jest burakiem. Dopóki tacy ludzie będą u nas grali, to nie ma szans na żadne sukcesy. Prostactwo pełną gębą .
|
Czy Ty rozumiesz co piszesz? A niech będzie burakiem byleby dobrze grał (Piłkarze mają dobrze grac w piłkę i z tego są rozliczani przede wszystkim). Sądzę że inni potrafią się odgryźć więc krzywda nikomu się nie dzieje. Po nim widać że przynajmniej mu zależy.