zim zum napisał(a):

|
Pierwsze co powinni zrobić to wywalić z tej drużyny Małeckiego, który swoim zachowaniem na boisku ciągle pokazuje jakim jest burakiem. Dopóki tacy ludzie będą u nas grali, to nie ma szans na żadne sukcesy. Prostactwo pełną gębą .
|
Tak piłkarze musza znać savoir vive, nosić przy sobie chusteczki w czasie meczu, przepraszać kolegów gdyby sie ich przewróciło itp. Nawet gdyby grał jak C. Ronaldo to bez ww. nie może grac w piłkę.
Komedia. Chcecie mieć druzyne gosci którzy graja bez słowa na boisku? To nie jest balet.****A MAĆ
Czasami przesadza, ale dajcie mu sie wyszaleć ktoś musi szarpać tą drużyna bo Głowa i Sobol już nie młodzi.