Temat
:
Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
85
16.05.2010, 18:57
Pierwsze co powinni zrobić to wywalić z tej drużyny Małeckiego, który swoim zachowaniem na boisku ciągle pokazuje jakim jest burakiem. Dopóki tacy ludzie będą u nas grali, to nie ma szans na żadne sukcesy. Prostactwo pełną gębą .
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum