Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 16.05.2010, 18:57
Pierwsze co powinni zrobić to wywalić z tej drużyny Małeckiego, który swoim zachowaniem na boisku ciągle pokazuje jakim jest burakiem. Dopóki tacy ludzie będą u nas grali, to nie ma szans na żadne sukcesy. Prostactwo pełną gębą .
Odpowiedz cytując