Wyświetl pojedynczy post
patrzal-lca
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22743
Stary 16.05.2010, 18:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Wisła ma już liderów nie potrzebe nam silnych charakterów trzeba nam po prostu porządnego bramkarza na kilka lat.
Z całym szacunkiem ..liderów mówisz?

Nie widziałem żadnego, a silny charakter w szatni ..no tak, było to widać szczególnie podczas meczu z Arką czy Koroną. Mieliśmy takich liderów, że nikt nie potrafił szarpnąć drużyną.
Odpowiedz cytując