westersyl napisał(a):

|
Wisła ma już liderów nie potrzebe nam silnych charakterów trzeba nam po prostu porządnego bramkarza na kilka lat.
|
Z całym szacunkiem ..liderów mówisz?
Nie widziałem żadnego, a silny charakter w szatni ..no tak, było to widać szczególnie podczas meczu z Arką czy Koroną. Mieliśmy takich liderów, że nikt nie potrafił szarpnąć drużyną.