|
Nie wiem dlaczego jedziecie też tak po Boguskim. Chłop w końcu wyszedł z kontuzji. Nawet pare bramek strzelił. A że jest słabszy fizycznie to co zrobić? Taki już poprostu jest, gdy jest w formie wydaje mi sie ze jest jednym z najlepszych piłkarzy Wisły.
|