Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 16.05.2010, 18:17
Nie wiem dlaczego jedziecie też tak po Boguskim. Chłop w końcu wyszedł z kontuzji. Nawet pare bramek strzelił. A że jest słabszy fizycznie to co zrobić? Taki już poprostu jest, gdy jest w formie wydaje mi sie ze jest jednym z najlepszych piłkarzy Wisły.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując