Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 16.05.2010, 17:09
Tak na otarcie łez MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA !!!

http://www.weszlo.com/news/4952

a serio przyczyną główną jest wadliwe zarządzanie klubem (roszady, wakaty w zarządzie, brak polityki marketingowej, brak infrastruktury sportowej, brak polityki transferowej)
a skutki... hm... niech skutkiem będzie zapełniony nowy stadion i niech p. Cupiał przekona się po raz wtóry, że jest Nas tysiące, dziesiątki tysięcy osób, którym dobro klubu leży w sercu. Myślę, że nie jest trudno znależć wsród Nas osoby, które także w sposób profesjonalny mogłyby działać na rzecz klubu.
Porter
Odpowiedz cytując