Wasiu napisał(a):

|
Tak samo z wywaleniem Boguskiego. Rafal jest po ciezkiej kontuzji, stracil wieksza czesc sezonu, a na wiosne zaliczyl 5 goli i asyste. Moze bez szalu, moze jego gra kiepsciutko wyglada, ale jednak w poprzednich 2 sezonach nikt nie mowil, zeby go "wyjebac". Porzadnie przepracuje okres przygotowawczy i wroci do formy. Idealny zmiennik.
|
Zgadzam się z Tobą całkowicie
