Wyświetl pojedynczy post
luke_g
Banita
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 16.05.2010, 16:21
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Tak samo z wywaleniem Boguskiego. Rafal jest po ciezkiej kontuzji, stracil wieksza czesc sezonu, a na wiosne zaliczyl 5 goli i asyste. Moze bez szalu, moze jego gra kiepsciutko wyglada, ale jednak w poprzednich 2 sezonach nikt nie mowil, zeby go "wyjebac". Porzadnie przepracuje okres przygotowawczy i wroci do formy. Idealny zmiennik.
Zgadzam się z Tobą całkowicie
Odpowiedz cytując