Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 16.05.2010, 16:19
luke_g napisał(a):Wyświetl post
Nie zagalopowałeś się przypadkiem ?
Tak samo z wywaleniem Boguskiego. Rafal jest po ciezkiej kontuzji, stracil wieksza czesc sezonu, a na wiosne zaliczyl 5 goli i asyste. Moze bez szalu, moze jego gra kiepsciutko wyglada, ale jednak w poprzednich 2 sezonach nikt nie mowil, zeby go "wyjebac". Porzadnie przepracuje okres przygotowawczy i wroci do formy. Idealny zmiennik.
Odpowiedz cytując