Wyświetl pojedynczy post
luke_g
Banita
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 16.05.2010, 16:15
Ja tak z innej beczki, ale zastanawialiście się nad powołaniem Boguskiego do kadry?!? Absurd. Ja osobiście uważam, że to byłby świetny zmiennik w Wiśle, ale na pierwszą drużynę się nie nadaje (zawodnik, który ma notorycznie problemy z przyjęciem piłki i mistrzostwo Polski?).

Nie wiem jak będzie wyglądała polityka kadrowa Lecha w przerwie letniej, ale jeżeli się nie wzmocnimy (bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik), to możemy zapomnieć o mistrzostwie i w przyszłym sezonie. Najlepiej byłoby wymienić połowę drużyny, ale o tym możemy pomarzyć.

P.S Może Franek wróci na rok ?
Ostatnio edytowane przez luke_g : 16.05.2010 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując