Ja tak z innej beczki, ale zastanawialiście się nad powołaniem Boguskiego do kadry?!? Absurd. Ja osobiście uważam, że to byłby świetny zmiennik w Wiśle, ale na pierwszą drużynę się nie nadaje (zawodnik, który ma notorycznie problemy z przyjęciem piłki i mistrzostwo Polski?).
Nie wiem jak będzie wyglądała polityka kadrowa Lecha w przerwie letniej, ale jeżeli się nie wzmocnimy (bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik), to możemy zapomnieć o mistrzostwie i w przyszłym sezonie. Najlepiej byłoby wymienić połowę drużyny, ale o tym możemy pomarzyć.
P.S Może Franek wróci na rok

?