Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 16.05.2010, 15:44
Oj tam z tą LM, to przesada. CFR Cluj czy Bate Borysow trafiło do LM i co mają? Kriwec z Rodionowem uciekają. Podobnie piłka rumuńska, w zeszłym sezonie cała Rumunia zdobyła niewiele wiecej pkt do rankingu niż Polska.
Gdyby było jak piszecie, Bate powinno bez problemu przejść do LM w zeszłym sezonie, tym czasem wyeliminowali ich łotysze, podobnie z Rumunią, CFR Cluj pewnie ratuje się przed spadkiem Divizi 1. Prezes otworzył nowe konta w banku, nikt nie myślał nad wzmocnieniem zespolu. Ze 90% kasy z LM zainkasowali prezesi, być może podobnie bedzie z Lechem. Awans do LM, nie koniecznie musi się przełożyć na transfery, budzet itd.
Odpowiedz cytując