jop=mistrzostwo napisał(a):

Ładnie nawet zagrał w sobotnim meczu i gdyby tylko umiał wykorzystać prawą nogą na pewno kończył by teraz bogatszą karierę

ale do Wisły to się on nie nadaje.
Hives4 napisał(a):

Zostaje nam niewielu zawodników...
Mariusz Pawełek (jako drugi bramkarz)
Filip Kurto (młody)
Peter Šinglár (zostanie jeszcze rok)
Łukasz Burliga (zapchajdziura)
Arkadiusz Głowacki
Piotr Brożek
Júnior Díaz
Łukasz Garguła
Radosław Sobolewski
Krzysztof Mączyński
Patryk Małecki
Rafał Boguski
Oni mogą odejść za pieniądze:
Marcelo (nie ma szans na zatrzymanie go)
Tomáš Jirsák (niewypał ma już 26 lat)
Andraž Kirm (może po MŚ)
Wojciech Łobodziński (jakiś kupiec się znajdzie...) Może Skorża go sciągnie do Legii 
Paweł Brożek(on tutaj się męczy)
Oni odejdą za darmo:
Marcin Juszczyk
Pablo Álvarez (nie opłaca się go wykupywać)
Mariusz Jop
Cléber
Konrad Gołoś
Issa Ba (opcja tymczasowa na czas kontuzji Garguły) Tylko Garguła jest wielką niewiadomą na tą chwilę zawsze mógłby być uzupełnieniem składu o ile zgodzi się na rozsądną kasę.
Georgi Christow
|