Wyświetl pojedynczy post
luke_g
Banita
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 16.05.2010, 15:20
misiekTSW20 napisał(a):Wyświetl post
Zostawic Kasperczaka bo on w nastepnym sezonie w niesie duzo do druzyny..mam taka nadzieje .
Wyje*** bym :
- Boguskiego
- Diaza
- Pawełka
- Jopa
- Jirsaka
- Hristov

Taki skład powinien byc jak dla mnie :

Bramka - Onyszko ( Juszczyk )
Pr.Obrona - Alvarez ( Singlar albo Burliga )
Śr.Obrona - Marcelo ( Głowacki )
Śr.Obrona - Sadlok ( Cleber )
Lw.Obrona - Piotr Brożek ( Mihailovic )
Pr.Pomoc - Kiełb ( Łobodziński )
Śr.Pomoc - Ba ( Mączyński )
Śr.Pomoc - Sobolewski ( Garguła )
Lw.Pomoc - Kirm ( Brasilia )
Napastnik - Micanski ( Małecki )
Napastnik - Nowak ( Paweł Brożek )
Nie zagalopowałeś się przypadkiem ?
Odpowiedz cytując