Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 16.05.2010, 13:03
Po pierwsze: nie traktuję drugiego miejsca jako porażki .
Patrząc na bardzo przeciętny poziom sportowy i organizacyjny nasze długie liderowanie było na wyrost.
Chaos i roszady w samym klubie są wszystkim zainteresowanym znane nie od dziś . Piłkarsko konkurencja też była od nas lepsza. Nawet tamtym z Kałuży sprezentowaliśmy 4 pkt. Nie do uwierzenia.
Strona sportowa ? 60% meczów naszej Wisełki było conajmniej "trudne do oglądania". Poziom i jakość gry mierna.
Większość piłkarzy nie pokazuje "potencjału" który podobno posiada , kilku najważniejszych jest baaardzo przepłaconych , nie mają konkurencji będąc kompletnie bez formy (z różnych powodów).
Amika już w zeszłym sezonie na własne życzenie oddała nam tytuł.
W tym roku limit szczęścia się skończył ,w tragikomicznych okolicznościach (Jop)

Prawda jest taka że Amika już w zeszłym sezonie na własne życzenie zrezygnowała z tytułu.
Czy wyciągniermy słuszne wnioski i konieczne działania ? My kibice na pewno , choć mimłość jest ślepa. Zarząd i Boguś , jakoś nie sądzę żeby coś mądrego wymyślili , bardziej widzę tu nerwówkę i sportową stagnację.
Wiadomo że kto stoi ten się cofa.

Obym się mylił.
Odpowiedz cytując