Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22738
Stary 16.05.2010, 11:46
właśnie oglądałem cafe futbol Onyszkiem jest zainteresowana Polonia Warszawa a prezes Poloni jak wszyscy wiedzą
jest człowiekiem dość niekonwencjonalnym i jeśli będzie chciał to przebije ofertę Wisły pozostaje pytanie jak bardzo chce go Polonia i jak bardzo Arek chce grać dla Wisły
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując