|
właśnie oglądałem cafe futbol Onyszkiem jest zainteresowana Polonia Warszawa a prezes Poloni jak wszyscy wiedzą
jest człowiekiem dość niekonwencjonalnym i jeśli będzie chciał to przebije ofertę Wisły pozostaje pytanie jak bardzo chce go Polonia i jak bardzo Arek chce grać dla Wisły
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|