Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 16.05.2010, 11:46
W sierpniu bedzie juz po pucharach dla polskich druzyn. Ruch i Pogon/Jagiellonia odpadna juz ze swoimi pierwszymi rywalami, a Wisla i Lech w III rundach(w IV rundzie Ligi Europy nie beda rozstawieni, wiec trafia na potege). Stawiam na to duze pieniadze. O jakies szokujace transfery do Lecha sie nie martwie, bo pieniadze za Lewandowskiego czy Peszke trafia do kieszeni wlasciciela(jak to jest w Wisle i Legii). Bez powaznych inwestycji nie ma szans na jakiekolwiek sukcesy.
Odpowiedz cytując