Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5519
Stary 16.05.2010, 11:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak wiecie jestem wielkim "fanem" Kirma"

Tak naprawdę nie wkurza mnie Andraż ale stado bezmyślnych wyznawców jego talentu którzy piali z zachwytu nad nim mimo że grał i gra piach poza kilkoma dobrymi meczami. Dzisiaj kilku kolegów z forum dało mi do myślenia z Kirmem (Przepraszam ale zapomniałem kto). Gość nie ma dryblingu za to sporo biega. Głównie bezproduktywnie. Może pozycja prawego obrońcy byłaby dla niego dobra? Skoro Piotrek Brożek jest dobrym bocznym obrońcom to niby czemu Andraż nie mógłby grać na prawej obronie? Mnie się ten pomysł podoba. Przynajmniej nie wyrzucimy tyle kasy w błoto a Andraż może właśnie znajdzie swoje miejsce w 11?
a ja powiem tak w ostatnich meczach kto grał z sercem dla nas a kto tylko grał widać było jak nigdy i własnie u niego tego serca nie widzialem...moze to przyczyna strachu przed kontuzja w perspektywie MŚ
Odpowiedz cytując