Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22734
Stary 16.05.2010, 11:28
Cytat:
Mi się śniło, że gadałem z jakimś prezesem czy kimś z Wisły i mówił, że jest bardzo prawdopodobne, że Cupiał da kase na transfery. Oby to był proroczy sen
Już od 5 lat mają być gotówkowe transfery, a jeśli już są to nieudane...
To niech lepiej wezmą 5 z kartą w ręku, za których nie trzeba płacić i gitara.
Niech sie wybierze ktoś do Brazylii. Poszuka wolnych zawodnikow z karta w reku w druzybnach pokroju Santosu i sciaga mlodych.
Odpowiedz cytując