Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22733
Stary 16.05.2010, 11:22
Mi się śniło, że gadałem z jakimś prezesem czy kimś z Wisły i mówił, że jest bardzo prawdopodobne, że Cupiał da kase na transfery. Oby to był proroczy sen
Odpowiedz cytując