Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 16.05.2010, 11:11
Po raz kolejny trafiony artykuł na weszło.com, a to jego fragment:
Cytat napisał(a):Wyświetl post
I fajnie, bo momentami na tych zramolałych wiślaków nie dało się już patrzeć - na te twarze zmęczone wygrywaniem, na piłkarzy, którzy grają na zasadzie "gdyby nam się tak chciało, jak nam się nie chce, to bylibyśmy mistrzami świata". Poza tym, co podkreślimy raz jeszcze - już się kibice "Białej Gwiazdy" nacieszyli, niech teraz dadzą innym.
Chociaż nie wiem jak Wy, ale ja się jeszcze nie nacieszyłem.

Potrzebne są wzmocnienia. Dobry bramkarz i napastnik potrzebny od teraz. Ale od kiedy to już wiemy?
Odpowiedz cytując