|
Zgadzam się. Niech w końcu Cupiał sypnie troszkę kasą, żaby chociaż w porządny scouting zainwestować. Ja kompletnie nie rozumiem dlaczego nasz najlepszy scout, Manuel Junco od nas odszedł?! Były tropy na Bałkanach - teraz połowa z nich gra w Lechu... coś tu nie gra - prawdopodobnie dlatego, że nikt się nie potrafił poznać na talentach. Scouting, scouting i jeszcze raz scouting!!!
|