Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22732
Stary 16.05.2010, 11:04
Zgadzam się. Niech w końcu Cupiał sypnie troszkę kasą, żaby chociaż w porządny scouting zainwestować. Ja kompletnie nie rozumiem dlaczego nasz najlepszy scout, Manuel Junco od nas odszedł?! Były tropy na Bałkanach - teraz połowa z nich gra w Lechu... coś tu nie gra - prawdopodobnie dlatego, że nikt się nie potrafił poznać na talentach. Scouting, scouting i jeszcze raz scouting!!!
Odpowiedz cytując