Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22731
Stary 16.05.2010, 10:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jestem o tyle spokojny, że nie ma szans na takie pieniądze.
I dobrze, bo jak na razie nie byłoby ich komu wydawać. Chyba, ze zdamy się w tym względzie na Kapkę i Kasperczaka.
Bez jaj.

Nie jest problemem "za ile?", problemem jest "kogo?". Jak pokazują przykłady Kirma, Hristova, Jirsaka czy Łobo - każde pieniądze można wywalić w błoto.

A my nie mamy prezesa, jakiegoś pionu sportowego, menedżera - nic. Przydałoby się najpierw zrobić porządek w klubie, pozbyć się ze składu łamag, a dopiero później planować zakupy. Bo jak pieniądze ma wydawać Zdzisiu, to ja dziękuję za takie transfery.
No właśnie i tu jest problem Wisły. Transfery bezgotówkowe to świetna opcja dla takich klubów jak nasz.
My potrzebujemy jednak ludzi którzy będą potrafili wyszukać i ocenić zawodnika który będzie prawdziwym wzmocnieniem.
Do tej pory było z tym różnie. Powinien być większy przesiew i jakieś zabezpieczenia przed niewypałami.
Podpisujemy długotrwałe kontrakty (chyba bez jakiegoś zabezpieczenia) w przypadku nowych zawodników.
Przecież ryzyko ,że gościu się nie sprawdzi jest bardzo duże a później mamy taką kule u nogi jak Dawidowski, Łobodziński itd.
Odpowiedz cytując