Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22730
Stary 16.05.2010, 10:16
kolend napisał(a):Wyświetl post
dla mnie troszkę niesmak, koleś właśnie spadł z ligi i opowiada jakby to fajnie było grać w Wiśle, z którą jakby wygrali, to by się utrzymali, no i że z drużyną nie wraca, tylko sobie zostaje na weekend, bo to fajne miasto... choć dzień mógłby wytrzymać z takimi komentarzami :/
Mówi co myśli, ma w dupie konwenanse. Chciałbym go zobaczyć w koszulce Wisły. Ludzi, którzy mają cojones w Wiśle nigdy nie było za dużo.
Odpowiedz cytując