Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 16.05.2010, 09:49
Głównym powodem, że nie jesteśmy mistrzem jest to, że nasi piłkarze mają zbyt dobrze. W sposób widoczny lekceważą swoje obowiązki. Jeśli kar nie mają, to wiadomo, że wolą szpanować nowym samochodem niż walczyć na boisku. Determinacji zabrakło w większości spotkań, czasem na farcie udało się wygrać. Dopóki niektórzy zawodnicy będą zarabiać 100 tys. miesięcznie, a umiejętności mają na 10 tys., to nic nie osiągniemy. Tu potrzeba rewolucji. Wywalić Kirma, Diaza, Jirsaka, Boguskiego, Brożków, Christowa, Singlara, Łobodzińskiego, Gargułę, Jopa, Pawełka, Juszczyka, nawet Małeckiego. Z tymi piłkarzami, z ich mentalnością nie ma szans na osiągnięcie sukcesu, a swoją postawą będą dalej kompromitować Nasz klub. Jeśli w Wiśle ważne funkcje sprawują funkcjonariusze SB, to wiadomo, że nic się nie zmieni. Przyjdzie kilku darmowych przeciętniaków i klub nie będzie się rozwijał.
Odpowiedz cytując