Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 16.05.2010, 09:03
"Plus" wicemistrzostwa jest taki że walka o MISTRZOSTWO w przyszłym sezonie będzie prawdziwym wyzwaniem i zmobilizuje graczy do pełnego zaangżowania przez cały sezon.

Bo to nie będzie kolejny puchar do kolekcji który trzeba "obronić choć i tak nam się należy" tylko coś co trzeba WYRWAĆ przeciwnikom!!!

Będzie JAZDA i to na 30 tyś gardeł!!
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując