|
"Plus" wicemistrzostwa jest taki że walka o MISTRZOSTWO w przyszłym sezonie będzie prawdziwym wyzwaniem i zmobilizuje graczy do pełnego zaangżowania przez cały sezon.
Bo to nie będzie kolejny puchar do kolekcji który trzeba "obronić choć i tak nam się należy" tylko coś co trzeba WYRWAĆ przeciwnikom!!!
Będzie JAZDA i to na 30 tyś gardeł!!
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|