Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
7938
16.05.2010, 09:03
Przynajmniej spadły drużyny które mają najbrzydsze obiekty piłkarskie. A sportowo chyba też sprawiedliwie...
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik