- Brak mentalnosci zwyciezców u ludzi z ataku oprócz Małego
- Transfery które wogóle nie wpłynęły na grę Wisły
- Znaczące rozrzeszenie uprawnień Skorży, które spowodowało że chłop się pogubił totalnie
- Złe przygotowanie do rundy
- Mariusz Pawełek i Mariusz Jop - mam nadzieję że już więcej żadnych Mariuszów sciagac nie beda a tych sie pozbędą
- Kontuzje i brak wartosciowych zmienników
- Stadion ? - chyba nie bo to nie są małe dzieci które bez poklepywania w stylu "dasz rade" nie potrafią pokonac słabszych od siebie
Plusy:
- mam nadzieje ze wreszcie skonczy sie jazda na fuksie bez zadnych realnych i przygotowanych wzmocnien
- moze uda sie wymiesc czesc szrotow z szatni
- by zapełnic stadion klub bedzie musial zaczac cos robic
- całkiem niezłe miejsce jak na wszystkie okoliczności które towarzyszyły Wiśle od początku tego sezonu
- pejsy nie spadły wiec w przyszłym sezonie bedzie szansa by sie na nich porzadnie odegrac za te dwa ostatnie derby
- sukces rodzi sie w bolach - bole juz mamy za soba teraz bedzie sukces
