Temat
:
Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
56
16.05.2010, 08:48
Spoko zaraz będę zwyzywany od kibiców sukcesu, że płacze bo nie ma MP. ALe gdzie byli wczoraj Ci wielcy fanatyczni, SKWK itp, którzy po przegranych derbach jechali z piłkarzynami jak trzeba?
SV_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SV_
Znajdź inne posty napisane przez SV_