Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 16.05.2010, 08:48
Spoko zaraz będę zwyzywany od kibiców sukcesu, że płacze bo nie ma MP. ALe gdzie byli wczoraj Ci wielcy fanatyczni, SKWK itp, którzy po przegranych derbach jechali z piłkarzynami jak trzeba?
Odpowiedz cytując