Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.05.2010, 08:28
Najgorsze jest to że nic nam z transferów na dłuższa metę nie przyjdzie, jeśli się nie wykorzeni gwiazdorstwa w tej drużynie. Kirm przyszedł - mecze z Levadia zajebiste - później sie dostosował, teraz Ba to samo, pierwsze mecze miodzio, lekka kontuzja i wczoraj pokazał jaka szybko sie umie dopasować do polskiej ligi. (Kiedys to samo z Jirsakiem było).

Tutaj trzeba kogoś ala Petrescu, pozbyć sie wszystkich panienek z drużyny.
Tyle dobrze że poleci Kasperczak, może jak ten szwab przyjdzie z całą swoją załogą to coś ruszy w strone europejskiego podejśćia do gry.

P.S. - tych co śpiewali wczoraj "Nic się nie stało" po sezonie w którym przegraliśmy derby, przegraliśmy najważniejsze mecze, a kopacze wykazali ZERO ambicji - chyba poniosło
Odpowiedz cytując