Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 16.05.2010, 07:47
Dobra zostawmy tego Małeckiego, nie przez niego tylko straciliśmy mistrza. Do słusznego wniosku Ogryzka o fatalnej skuteczności (Brożka, Boguskiego, Małeckiego,Kirma a nawet Issy czy Diaza) dorzuciłbym niestety brak ambicji... Wiem,że kontrowersyjne,ale jak dla mnie prawdziwe. Przecież te porażki po 0:1 to mecze,w których drużyna przechodziła obok meczu.
I tutaj należy się zastanowić nad wagą prawdziwego lidera na boisku - nie mamy takiego. Wspominany Małecki,jak i Brożek niestety potrafią tylko opi... a nie motywować,a obie sprawy są równie ważne, szkoda może z wiekim chociaż Mały pewne sprawy zrozumie,na Brożka w tej kwestii już nie liczę. Sobol czy Głowacki walczą,ale brakuje im tego czegoś,co ma np.Kosowski.
I nie sądziłem,że kiedykolwiek to napiszę-Kosa wróć!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując