|
Petrescu wróć!!!!!! To moja cała analiza i recepta na uzdrowienie!
PS. AHA!!! CHCEMY DZIAŁACZY A NIE DYLETANTÓW I JAKBY AL ZIJJAD PRZEJĄŁ AKCJE TEZ BYŁOBY DOBRZE. Nie żebym nie lubiał Cupiała-jestem mu dozgonnie wdzięcZny-ale nie inwestujesz to się nie szanujesz. Miłej niedzieli Boguś.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 16.05.2010 o godz. 07:39.
|