wolfy napisał(a):

Bierze się do kina, kupuje lody, a potem ogląda się wieczorem z takim pacjentem "Małą syrenkę".
A ja głupi myślałem, że nic mnie na tym forum już nie zaskoczy.
|
Nie no lepiej żeby taki Małecki darł ryja nawet na swoich i dalej gwiazdorzył. Małecki będzie jeszcze gorszy niż Brożek. A skończy pewnie z połamanymi nogami na boisku.