spartan napisał(a):

Nie życzę tego awansu Lechowi, Amice, Kolejarzowi, Kolejorzowi, Lokomotivovi, WKP, KKS, Pyrom tak samo jak nie życzyłbym go Legii, Widzewowi, Górnikowi, Ruchowi czy każdemu innemu klubowi poza Wisłą.
Wszystko o czym piszecie to mrzonki.
Polska piłka pogrążona w korupcji (Wrocław nie wiele tutaj zmienił) chorych układach, miernocie organizacyjnej (tylko dzięki ręce od UEFA zmieniło się trochę sprawie stadionów) jeszcze przez wiele lat będzie ligą buraczaną. I ja wolę być mistrzem tej ligi i obrywać od Levadii czy Dynama Tbilisi niż oglądać plecy jakiegokolwiek klubu, który ciągnie nasz kraj do LM.
Przestańmy się okłamywać, ze Cupiał jeszcze kiedyś kolejny raz otworzy szeroko portfel i wywali kasę, gdy inni organizacyjnie i finansowo zaczną mu uciekać. Nie, nie otworzy. Raz będzie lepiej raz gorzej ale więcej będzie zależało od słabości innych niż naszej siły. Jak wygląda prawda pokazuje wszystko co związane jest chociażby ze stadionem i szeroko rozumianym marketingiem czy skautingiem.
Dlatego tak liczyłem na mistrzostwo w tym roku. Być może na kolejne poczekamy dłuuuuugo.
|
Widze spartan w avku Sparte Praga. Oni wczoraj wygrali lige a co za tym idzie Lech na pewno nie bedzie rozstawiony i moze trafic w 4 rundzie jezeli awansuje np na Seville a w hiszpanii na ich stadionie bedzie pogrom - to samo moze byc jezeli trafia na Tottenham - znajac zycie polskiej pilki tak sie na pewno stanie.