Ogryzek napisał(a):

|
Do Krakowa to wróci MISTRZ, żadem majster!
|
Mistrz Mistrz, nie majstr

Z tym Widzewem to juz jest w ogole smiech na sali. Jak tu mozna normalnie funkcjonowac jak głupie układy sa w lidze. To jest nie do opisania, zeby taka sytuacja wydarzyla sie np. w Premiership czy LaLiga. To jest polska - oczekujemy wiele ale przez to bagno nie mamy nic. Niestety raczej sie to w przyszłosci nie zmieni i nasz kraj pozostanie na etapie ułomnosci. Fryzjer działa nadal