Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7936
Stary 16.05.2010, 07:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Do Krakowa to wróci MISTRZ, żadem majster!
Mistrz Mistrz, nie majstr Z tym Widzewem to juz jest w ogole smiech na sali. Jak tu mozna normalnie funkcjonowac jak głupie układy sa w lidze. To jest nie do opisania, zeby taka sytuacja wydarzyla sie np. w Premiership czy LaLiga. To jest polska - oczekujemy wiele ale przez to bagno nie mamy nic. Niestety raczej sie to w przyszłosci nie zmieni i nasz kraj pozostanie na etapie ułomnosci. Fryzjer działa nadal
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.05.2010 o godz. 07:17.
Odpowiedz cytując