|
O sprawach czysto piłkarskich wielu na forum już się wypowiedziało co się pewnie lepiej znają więc ja z innej strony.
Analizując sytuację razi nierówna forma drużyny.
a coś takiego sygnalizuje chyba braki w motywacji... Ta drużyna nie pałała rządzą walki. jakiś czas temu taka Arka czy Korona przegrałyby ten mecz już w szatni. Mnie w tym wszystkim brakuje agresji, nie wiem jak to lepiej wyrazić.
|