Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 16.05.2010, 06:22
O sprawach czysto piłkarskich wielu na forum już się wypowiedziało co się pewnie lepiej znają więc ja z innej strony.
Analizując sytuację razi nierówna forma drużyny.
a coś takiego sygnalizuje chyba braki w motywacji... Ta drużyna nie pałała rządzą walki. jakiś czas temu taka Arka czy Korona przegrałyby ten mecz już w szatni. Mnie w tym wszystkim brakuje agresji, nie wiem jak to lepiej wyrazić.
Odpowiedz cytując