|
Nic w przyrodzie nie ginie !
Rok temu "majstra" miał Lech i sfrajerzył.
Teraz my !
Analizowanie czy winien jest Cupiał bo skąpił czy Jasiek Maniecki bo nie miał gdzie dopingować swojej Wisły
czy też Maciej Skorża z ekipą bo ich zajechał - nie ma sensu.
Oni od paru lat są zajechani przez dobrobyt jaki na nich spadł.
A poza tym...
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni
i
Po burzy słońce wychodzi zza chmur
i nad Krakowem zaświeci znów.
|