Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 16.05.2010, 05:14
Nic w przyrodzie nie ginie !
Rok temu "majstra" miał Lech i sfrajerzył.
Teraz my !

Analizowanie czy winien jest Cupiał bo skąpił czy Jasiek Maniecki bo nie miał gdzie dopingować swojej Wisły
czy też Maciej Skorża z ekipą bo ich zajechał - nie ma sensu.
Oni od paru lat są zajechani przez dobrobyt jaki na nich spadł.

A poza tym...

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

i

Po burzy słońce wychodzi zza chmur
i nad Krakowem zaświeci znów.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując