|
Mały niestety myli pożyteczne o*******enie z dojebaniem się.Gdyby tak traktować jego jak on traktuje innych, to powinien zbierać joby co drugą akcję.
Ja osobiście uważam że Mały mimo braku regularności w grze ,jest nam potrzebny bo jest jednym z niewielu który jest w stanie wziąć ciężar gry na siebie.Natomiast bycie jednym z liderów nie polega na jebaniu wszystkich w około, nie widząc swoich błędów, które to błędy Mały popełnia notorycznie.
|