Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 16.05.2010, 01:51
W tej chwili zwolnienie Kasperczaka to jak pretensje do kapitana, który objął dziurawy okręt na środku oceanu o to, że zatonął. Moim zdaniem każdy szkoleniowiec powinien mieć możliwość prowadzenia zespołu przez okres przygotowawczy, kierowanie transferami i dopiero widać, czy ma dobry czy zły wpływ na drużynę. Henio NIE MIAŁ CZASU na naprawienie błędów poprzednika, dlatego nie należy go teraz zwalniać. ale patrząc na ruchy w zarządzie to tylko kwestia dni... obym się mylił
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl