Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1144
Stary 16.05.2010, 01:24
A ja powiem tak, Henio powinien zostać. Bo w Polsce nie znajdziemy lepszego trenera. Niestety. A każdy szanujący się trener z zagranicy, który coś potrafi będzie chciał niezły kontrakt i gwarantowaną sumę na transfery zapisaną w tym kontrakcie i to nie jakieś grosze tylko minimum 3-4 mln euro.