|
A ja powiem tak, Henio powinien zostać. Bo w Polsce nie znajdziemy lepszego trenera. Niestety. A każdy szanujący się trener z zagranicy, który coś potrafi będzie chciał niezły kontrakt i gwarantowaną sumę na transfery zapisaną w tym kontrakcie i to nie jakieś grosze tylko minimum 3-4 mln euro.
|